Foto
Sponzoři: Jump Aréna TáborJump Aréna TáborTEPfaktorTEP factorVlasová kosmetika Suchývlasova_kosmetikaRumpoldrumpold

Zimní turnaj oslavenců 11-12

26. června 2012

Dne 9. března ( pátek odpoledne 14.00 – 20.00 hodin) se uskutečnilZimní turnaj oslavenců ve čtyřhře. Organizace byla prezidentem klubu svěřena družstvu KOLOMÁZA. Pánové Jarda Kolomazník, Ota Matyš, Luděk Kudláček a Karel Kubásek připravili turnaj ve standardní formě, to znamená, že si každý z účastníků „přivedl“ svého spoluhráče sám. Přihlášených 10 dvojic bylo organizátory rozděleno do dvou, přibližně výkonnostně stejných skupin, ve kterých se dvojice utkala ve vzájemných soubojích. Určitou novinkou v hracím systému bylo to, že v každém gemu, kdy byl stav 40:40, se hrál již jen jeden vítězný „fiftýn“. Byl to dobrý nápad pořadatelů a hru to nesporně urychlilo.

Společná fotka účastníků turnaje

 

          Po urputných bojích ve skupinách a ještě urputnějších bojích o   umístění bylo dosaženo tohoto celkového pořadí:

1.  místo

 

 

 

Nejlepší dvojice – jak jinak členové pořadatelského týmu –  

Ota Matyš a Luděk Kudláček  s pohárem pro vítěze

 

2. Jančík, Cesnak

3. Kotšmíd, Richtr

4.Kolomazník, Malý

5.Liška, Lišková

6.Voves, Pospíšil

7.Kuba, Fořt

8.Kubásek, Kvasnička

9.Kalousek, Grosman

10. Kozačka, Machoň  

 

Všichni účastníci obdrželi od organizátorů drobné ceny a první tři družstva i pěkné medaile jako upomínku na tento turnaj.   

 

        Mezi pozitivní skutečnosti zjištěné v průběhu turnaje jistě patří:

Ø neustále se zlepšující Petr Kalousek. Důvod je prostý – pravidelně se zúčastňuje všech herních akcí organizovaných klubem;

Ø velká obětavost Milana Cesnaka, který i přes drobný výron kotníku dohrál vítězný zápas o postup do finále;

Ø slušná účast při besedě o sportu, která se protáhla u „zdravého jádra“ ( Kolomazník, Jančík, Kalousek, Grosman, Liška, Lišková) až téměř do půlnoci;

 

Jako méně výhodné pro organizaci příštích turnajů se kronikáři jevilo to, že se hrálo až do 20.00 hodin. Po nezbytné hygienické očistě   a  vyhlášení celkových výsledků zbývá „poměrně“ málo času na společné posezení, které se v našem případě nazývá BESEDA O SPORTU.

Dvě foto momentky z turnaje zachycené Otou Matyšem

          

  Beseda o sportu s obsluhou v plném proudu  Nejvíce „ společensky“ unavená dvojice                      

 

Závěrem je třeba poděkovat družstvu KOLOMÁZA za přípravu a provedení Zimního turnaje oslavenců, jmenovitě pánům Kolomazníkovi, Matyšovi, Kudláčkovi a Kubáskovi. Ocenění si zaslouží především určitá inovace herního systému, který vede k urychlení jednotlivých zápasů a proto i v  budoucnu bude jistě využit.