Sponzoři: TEPfaktorTEP factorvlasova_kosmetikarumpold

Turnaj zimních oslavenců 12-13

3. února 2013

29.3.

Turnaj oslavenců

Další ročník turnaje Zimních oslavenců se uskutečnil dne 15.3.2013 v domácí Tenis aréně.  Na 9 dvojic čekalo krásné tenisové odpoledne. Dvojice byly rozděleny do dvou skupin, kdy do boje o nejvyšší místa postoupily vždy dva páry. V dramatických zápasech si postup do finále vybojovala dvojice Jančík st., Kozačka a manželé Liškovi. Ve druhé skupině se s napětím čekalo až do posledního zápasu, neboť výsledky byly natolik vyrovnané, že nebylo možné tipnout vítěze. Nakonec poustoupil Malý, Malý a Machoň, Plemeník. Po odpočinku a pauze na gulášek začali líté boje o postup do finále. Zde excelovala dvojice Malý, Malý, která si nemilosrdně poradila s Jančíkem st. a Kozačkou. Ve druhém případě porazil Machoň, Plemeník manžele Liškovi a následovaly odvety ze základních skupin. Na 3. místě se nakonec po těsné výhře 7:6 umístil Jančík st., Kozačka a pohár vítězů vybojovala dvojice Malý,Malý. I o ostatní místa se svedly neméně zajímavé boje, kdy nikdo nedaroval ani gam, hrálo se do posledního dechu.  Na všechny zúčastněné čekaly krásné a hodnotné ceny, a to díky sponzorům: Škochův dům, U Lva, Modrá Růže, Posilovny Alana Mačora v Plané nad Lužnicí, Půjčovny lodí Dušana Jakubce, Autoservius Lukáš Kazda, Petra Kalouska – Orion, ČSTV, KB, Zdeňka Machoně a jiných. Po turnaji se jedlo, popíjelo a debatovalo o sportu a všichni zúčastnění se vraceli domů s cenou a pocitem z dobré hry. Ještě jednou za team Ma-Li, který tento turnaj organizoval, všem děkuji za účast a tenisové zážitky.