Foto
Sponzoři: Jump Aréna TáborJump Aréna TáborTEPfaktorTEP factorVlasová kosmetika Suchývlasova_kosmetikaRumpoldrumpold

Vánoční turnaj čtyřher 2012

17. prosince 2012

Vážení sportovci, příznivci bílého sportu,

 na konci roku 2012 jsme se již tradičně sešli v Tenis aréně, abychom změřili  své síly ve Vánočním tenisovém turnaji. Stalo se již  tradicí, že tento turnaj je velmi oblíben jak mezi  členy TK-VP Tábor, tak i  mezi ostatními  sportovci, kteří na tomto turnaji hostují.

Vánoce 2012 1

Tentokrát se turnaje zúčastnilo 30 hráčů, tzn.celkem 15 dvojic, které byly rozlosovány dle výkonnosti do třech skupin,  kde pak  sehráli utkání každý s každým. Po odehrání základních skupin, byly dvojice rozděleny do třech skupin / po pěti dvojicích / od výkonnostně nejlepších do výkonnostně slabších, kde sehráli utkání následně o celkové umístění, opět každý s každým. Cílem organizátorů turnaje bylo, aby každá  dvojice odehrála stejný počet utkání a to se podařilo. Jsme velmi rádi, že turnaj proběhl v přátelské a sportovní atmosféře, jak na kurtech tak i v restauraci při závěrečném večírku.

           Byli jsme velmi potěšeni, že i ostatní členové TK-VP Tábor darovali /ze svého i od různých firem / či jinak  sehnali  věcné ceny , za což jim patří dík.

           Za organizátory bych chtěl poděkovat účastníkům turnaje za bezproblémový průběh a popřát všem pevné zdraví a lásku v duši v roce 2013.

                                                        Sportu zdar !

A jak to dopadlo?

 1.Kuba, Kudláček

2.Voves, Pospíchal

3.Malý, Červený

4.Špaček, Špačková

5.Ježek, Faic

Ostatní dvojice: Kolečkář-Kalousek, Jedlička-Kotšmíd, Grosman-Křepelka, Liška-Lišková, Jančík-Kubásek-Cesnak, Hodek-Hodková, Glos-Vrobel, Stano-Hájek, Kolomazník-Richter, Matyš-Fořt.

Organizátoři Vánočního turnaje tým Vovčáci.

Ředitel            Milan Fořt

Pokladna         Miloň Jedlička

ZPPC              Radek Pospíchal, Miloš Hodek

Catering          Martin Voves

Momentky z turnaje naleznete ve fotogalerii.

______________________________________________________________

28.11.12

Vážení přátelé a příznivci bílého sportu,

jsme potěšeni,že nás současný  prezident  TKVP pověřil organizací tradičního Vánočního turnaje dvojic. Rádi se ho ujímáme a věříme,že se nám podaří připravit pro Vás,nejen sportovní,ale i společenskou událost na závěr roku 2012.

Proto Vás  28.12.2012  srdečně zveme do Tenis arény od 12.00 hod. do 18.00 hod.,kdy máme rezervované kurty na jmenovaný turnaj

Sraz účastníků turnaje je 11.30 hod.Startovné je 200 Kč.na osobu.

Občerstvení je zajištěno.

Předpokládáme,že každý dle svých možností přispěje cenami pro vítěze i poražené, za což předem děkujeme.Žádáme Vás o doručení cen nejlépe do 15.12.2012 některému  členovi z týmu Vovčáci,ale budeme rádi,když doručíte některé ceny i v den turnaje.

Uzávěrka přihlášek je 15.12.2012.

Přihlášky posílejte na tel.: 777 281726, nebo email: voves.martin@volny.cz

S hracím systémem budete seznámeni v den turnaje při jeho zahájení.

 

Těšíme se na Vaši účast .Tým Vovčáci.