Sponzoři: TEPfaktorTEP factorvlasova_kosmetikarumpold

Military Seniors Cup Open 15-16

13. května 2016

MILITARY SENIORS CUP OPEN 2016

Turnaj, který  si vydobyl pevné místo v kalendáři našeho se uskutečnil dne 13.5.2016 na  kurtech TENIS ARÉNY TÁBOR. Zúčastnilo se jej deset dvojic , které  byly rozděleny do dvou základních skupin po pěti. Podle výsledků pak nejlepší  dvojice postoupily do 3 skupin podle svých výsledků, kde  bojovaly o konečné umístění.

Turnaj se odehrál ve skvělé sportovní atmosféře, ve které nebylo místo na nějaké protesty a spory. Počasí nakonec přálo a všichni si, podle slov, která padla po závěrečném vyhodnocení, velmi hezky zahráli a o to přeci vždy jde nejvíce !!!

10. Stybranyi, Šlapal

Dík patří organizátorům ve složení  ŠIMEK, JEDLIČKA, MALÝ a VOVES za  hladký a bezchybný  průběh soutěže ,  zajištění občerstvení  a  hodnotných cen pro všechny účastníky  turnaje.

*******************************************************************************************

Jančík,Matyš

Pořadatel : Tenisový klub Vojenské policie Tábor.

Datum : Sobota 4. června  2016 od 9,00  do 16,00 hodin. Presence od 08,30.

Místo : Tenis aréna, Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor

Ředitel turnaje : J. Šimek

Organizační výbor : M.Jedlička ( sportovní ředitel ), J. Malý, M. Voves

Startují : Tenisové dvojice dle přihlášky s věkovým součtem 100 let. U smíšených párů může být udělena vyjímka.

Startovné : členové klubu 200,- Kč za osobu , nečlenové 300,- Kč

Pravidla : Turnaj je ve čtyřhře pro 12 dvojic, kdy v začátku jsou týmy rozlosovány do 3 základních  skupin po čtyřech dvojicích, ve skupinách se hraje každý s každým.

V další části postupují  do finálové skupiny (A )  3 nejlepší dvojice ( vítězové skupin ) + 1 dvojice, která se umístila na druhém místě ve skupině s nejlepším výsledkem ( ze všech dvojic na druhém místě ).

Zbývající dvojice, které skončily na druhém místě ve skupině postupují  do finálové skupiny (B )  + 2 dvojice, které se umístily na třetím místě ve skupině s nejlepším výsledkem ( ze všech dvojic na třetím místě ).

Dvojice, které skončily na čtvrtém místě ve skupině postupují  do finálové skupiny (C )  + 1 dvojice, která se umístila na třetím místě ve skupině s nejhorším výsledkem ( ze všech dvojic na třetím místě ).

Ve finálových skupinách A,B,C  hraje každý s každým.

Hraje se na 1 vítězný set a za stavu 6:6 následuje klasický tie break. Hraje se podle platných tenisových pravidel (tj. s výhodami )

Hráči si utkání rozhodují sami, při sporném míči následuje nový míč !

Občerstvení : Zabezpečeno v restauraci Tenis arény.

Zdravotní služba : Zabezpečena, hráči musí mít u sebe kartu zdravotní pojišťovny.

Různé : Hráči cestují na svoje náklady, účast v turnaji je na vlastní riziko.

Hraje se na antukových kurtech, při nepříznivém počasí pak v hale Tenis arény na 3 kurtech v alternativním programu.

Pořadatel si vyhrazuje právo změn v propozicích před začátkem nebo v průběhu turnaje v situacích, které nelze předvídat.

Po turnaji se uskuteční beseda o sportu.

Ceny : Vítězná dvojice obdrží putovní pohár, páry na 1.-3.místě obdrží věcné ceny.

Přihlášky do turnaje posílejte nejpozději do 27.5.2016  na níže uvedený kontakt.

Informace : J.Šimek na tel. 725 440 232   cymex@seznam.cz