Foto
Sponzoři: TEPfaktorTEP factorvlasova_kosmetikarumpold

Turnaj družstev 2013-14

27. října 2013

Zápasy o konečné pořadí

o 1. místo

2 – 1

Kutný – Liška

2:0 2:0 0:2 4:2 2:1 15. března … 8:00.

o 3. místo

4 – 3

Jančík – Jedlička

2:0 2:1 1:2 5:3 2:1 8. března … 8:00.

 

Play off

1.března

 

                          družstvá po základní části                 

 

1 – 4

Liška – Jedlička

2:0 0:2 2:0 4:2 2:1

Od 8:00 hod

2 – 3

Kutný – Jančík

2:0 2:0 2:0 6:0 3:0

Od 10:30 hod

 

Nejlepší deblový specialista 

Pořadí

Hráč

Počet bodů

1

Liška

20

2

Lišková

13

2

Kuba

13

4

Voves

11

5

Malý

9

Matyš

9

Kotšmíd

9

8

Jančík

8

Cesnak

8

Dobeš

7

Jedlička

7

12

Grosman

5

Jeřábek

5

14

Kalousek

4

Stano

4

Hodek

4

17

Kubásek

3

18

Machoň

1

Voda

1

Pospíchal

1

Kutný

1

 

Pořadí družstev po základní části

 

Pořadí

1

2

3

4

5

Družstvo

5

4

2

3

1

Počet bodů

18

15

13

9

5

Počet setů

37:10

33:19

29:29

20:32

13:33

Zápasy/vít-prohry/

7/1

5/3

4/4

3/5

1/7

 

ROZPIS  ZIMNÍ  SEZÓNY  2013-14

Hrací den: Sobota                 čas: 8.00 – 13.00         2 utkání na 1 kurtě za sebou !                  

Kolo

Hrací den

/Sobota/

Zápasy na kurtě 

Výsledky

Poznámka

1

2

3

Sety

Body

1.

9.listopadu

1 – 2

0:2 1:2 0:2 1:6 0:3

 Od 8:00 hod

3 – 4

2:0 0:2 0:2 2:4 1:2

 Od 10:30 hod

2.

16.listopadu

1 – 5

0:2 0:2 0:2 0:6 0:3

 Od 8:00 hod

2 – 3

2:0 0:2 0:2 2:4 1:2

 Od 10:30 hod

3.

23.listopadu

4 – 5

0:2 2:0 1:2  3:4 1:2

 Od 8:00 hod

1 – 3

0:2 0:2 2:0 2:4 1:2

 Od 10:30 hod

4.

30.listopadu

2 – 4

0:2 2:0 1:2  3:4 1:2

 Od 8:00 hod

3 – 5

0:2 0:2 0:2 0:6 0:3

 Od 10:30 hod

5.

7.prosince

1 – 4

0:2 0:2 0:2 0:6 0:3

 Od 8:00 hod

2 – 5

2:1 0:2 0:2 2:5 1:2

 Od 10:30 hod

XXX

14.prosince

bude upřesněno 

Turnaj jednotlivců OPEN

 Od 8:00

 Do 13:00

XXX

28.prosince

Vánoční turnaj čtyřher … Tenis Aréna 10:00 – 17:00 

6.

4.ledna

1 – 2

0:2 1:2 0:2 1:6 0:3

 Od 8:00 hod

3 – 4

0:2 0:2 0:2 0:6 0:3

 Od 10:30 hod

7.

18.ledna

1 – 5

2:0 0:2 0:2 2:4 1:2

 Od 8:00 hod

2 – 3

2:1 2:1 1:2 5:4 2:1

 Od 10:30 hod

8.

25.ledna

4 – 5 

0:2 2:0 2:0 4:2 2:1

 Od 8:00 hod

1 –

1:2 2:1 1:2 4:5 1:2

 Od 10:30 hod

9.

1února

2 – 4 

0:2 2:1 2:1 4:4 2:1

 Od 8:00 hod

3 – 5

2:0 1:2 0:2 3:4 1:2

 Od 10:30 hod

10.

8.února

1 – 4

0:2 2:0 2:0 4:2 2:1

 Od 8:00 hod

2 – 5

0:2 1:2 0:2 1:6 0:3

 Od 10:30 hod

 

XXX

22.února

Turnaj jednotlivců open … Tenis Aréna …  

8:00-13:00

Play off

1.března

 

                          družstvá po základní části                 

 

1 – 4

Liška – Jedlička

2:0 0:2 2:0 4:2 2:1

Od 8:00 hod

2 – 3

Kutný – Jančík

         

Od 10:30 hod

 

   Zápasy o konečné pořadí

 

 

o 3. místo

 

8.března

        4  –         

Jedlička –         

         

od 8:00

 

o 1. místo

 

15.března

        1 –              Liška –           

         

xxx

5.4.

 

Turnaj Zimních oslavenců …….. Tenis Aréna …………… 8:30 hod.

 


Základní pravidlá:

Hrát se bude dvoukolově každý s každým s podmínkou,že každý hráč v družstvu odehraje alespoň 50% utkání.

Tým, který se umístí po základní části na 5.místě nepokračuje v soutěži.  Týmy na 1 až 4 místě postupuje do play off.

Základní část se hraje od stavu 2:2, při stavu 1:1 na sety se hraje královský tie-break. 

Play-off hraje na 2 celé sety od stavu 0:0, při stavu 1:1 se hraje královský tie-break.

Povolené hostování mezi týmy v zimní soutěži

    Vzhledem k tomu, že některé týmy mají problémy s nasazením aspoň 3 hráčů do předem rozlosovaných zápasů rozhodl prezident klubu TKVP tak, že je povoleno hostování 1 cizího hráče do soutěžního utkání z ostatních týmů. Podmínkou je, že tento hráč je členem klubu a ostatní dva, kteří nastoupí do utkání jsou hráči kmenoví onoho doplněného týmu.

Rozpis utkání při 5-ti přihlášených týmech:1-2, 3-4, 1-5, 2-3, 4-5, 1-3, 2-4, 3-5, 1-4, 2-5

          O nasazení jednotlivých členů týmu k zápasům rozhoduje kapitán týmu tak, aby si v rámci každého utkání zahrál co možná největší počet členů týmu (v rámci jednoho utkání může nastoupit i více členů týmu než 3 a o složení jednotlivých dvojic před utkáním rozhoduje kapitán).

 

Složení týmů jak byly nahlášeny pro Zimní turnaj družstev 2013-14:

1.  Kalousek (C) – Voda – Pospíchal – Grossmann       

2.  Jančík (C) – Stano – Voves – Jeřábek – Machoň

3.  Jedlička (C) – Kubásek – Hodek – Malý

4.  Kutný (C) – Matyš – Kuba – Kotšmíd

5.  Liška (C) – Lišková – Dobeš – Cesnak