Foto
Sponzoři: Jump Aréna TáborJump Aréna TáborTEPfaktorTEP factorVlasová kosmetika Suchývlasova_kosmetikaRumpoldrumpold

Turnaj 60+ (2017)

16. února 2017

VYHODNOCENÍ Turnaje 60+:

 

Druhý ročník „Turnaje 60+“, pro naše věkově nejstarší členy klubu, se uskutečnil v neděli 19. března v hale Stadionu Míru. Účastnilo se jej 8 hráčů. Ze zdravotních důvodů se z turnaje omluvili Jaroslav Kolomazník a Jarda Jančík. Turnaj připravili a zorganizovali pánové Kuba a Thurnvald. Systém hry byl již klasicky dohodnut před jeho zahájením. K relativně lepším hráčům byli vylosováni jejich spoluhráči. Tady jsou konečné výsledky:

 

1. místo – Imrich KUTNÝ, Jan THURNVALD;

2. místo – Jan MALÝ, Pavel JEŽEK;

3. místo – Josef VODA, Ladislav KUBA;

4. místo – Karol STANO, Karel GROSMAN;

 

Vítězné družstvo převzalo od vedení turnaje putovní pohár a všichni účastníci turnaje drobné ceny, které věnovali – manželé Liškovi, rodinné knihkupectví pana Kalouska a Imrich Kutný.

 

Celý turnaj proběhl v přátelském prostředí, i když to někdy až tak úplně nevypadalo. Vždy jsme se však dokázali dohodnout na přijatelném kompromisu. V den konání turnaje slavil své jmeniny i nejstarší člen TKVP pan Josef VODA. Od účastníků turnaje dostal malý dárek. Pepovi je 87 let, a i v tomto vysokém věku se aktivně zapojuje do tak krásné hry jako je tenis, kterou máme všichni tolik rádi. Všichni spoluhráči mu popřáli především hodně zdraví a ať se mu v tenise, a životě vůbec, stále hodně daří. Velmi příjemné bylo i společné posezení všech účastníků turnaje v nejbližší restauraci, spojené s obědem a přátelským povídáním o všem možném. Účastníci s velkým povděkem kvitovali, že se této akce zúčastnili všichni hráči. V souvislosti s tím, jsme zavzpomínali na doby velmi vzdálené, kdy jsme ještě chodili hrát do haly Stadionu Míru a po jeho skončení jsme navštěvovali tuto hospodu a zde jsme „dohrávali“ každý tenis.

Poděkování patří, vedle organizátorů, všem účastníkům turnaje za jejich herní nasazení, zápal do hry i předvedené sportovní výkony. A na závěr tohoto vyhodnocení dáváme na vědomí všem čtenářům, že nám všem účastníkům turnaje bylo dohromady 566 let, což v průměru činí takřka 71 let na jednoho hráče.

 

Ředitel turnaje Ladislav KUBA