Foto
Sponzoři: TEPfaktorTEP factorvlasova_kosmetikarumpold

Turnaj družstev – 2014/15

21. prosince 2014

                                                                              Vysledky Souteze Druzstev

Zlato

28.brezna

D: Matyš(M) –  B.Kudláček

                               4 :4      /   1:2

 Matyš – Pospíchal

6:1

6:0

2:0

1

 Kotšmíd,Jedlička – Šimek,Pospíchal

1:6

6:3

8:10

1:2

1

 Matyš,Kotšmíd – Šimek,Kolomazník

6:7

6:1

8:10

1:2

1

Bronz

21.brezna

C. Liška(M) – A.Hodek

                                              6:1    /   3 : 0

 Liška – Jeřábek

6:1

6:4

2:0

1

 Liška,Lišková – Grosman,Jeřábek

6:1

6:3

2:0

1

 Malý,Kalousek – Faic,Grosman

1:6

6:3

10:2

2:1

1

 

ROZPIS  ZIMNÍ  SEZÓNY  2014-15

 

 Hrací den: Sobota                                         čas: 8.00 – 13.00                                   3 utkání na 1 kurtě za sebou !

 

Pořadí utkání (v pripade nedohody):

                               1. singl ………………… 2. debl nasazení ……………….. 3.debl nenasazení 

 

  Kolo    

Hrací den

Zápas

Výsledky

1

2

3

Sety

Body

1.

1.listopadu

A. Hodek (M) – D. Matyš

                                            4:2    /    2 : 1

 Hodek – Kotsmid

6:4

6:1

2:0

1

 Hodek, Jerabek – Jedlicka, Matys

2:6

2:6

0:2

1

 Skrec

 6:0

6:0

2:0

1

2.

8.listopadu

C. Liška (M) – B. Kudláček

                                                 0:6    /    0 : 3

 Liska – Kudlacek

3:6

4:6

0:2

1

 Liska, Liskova – Kolomaznik, Kudlacek

4:6

4:6

0:2

1

 Kolomaznik, Pospichal – Liskova, Stano

2:6

4:6

0:2

1

3.

29.listopadu

A. Hodek (M) – C. Liška

                                             6:0    /   3 : 0

 Hodek – Kalousek

7:6

6:2

2:0

1

 Hodek,Jeřábek – Lišková ,Malý

6:4

6:4

2:0

1

 Faic,Grosman – Kalousek,Stano

7:5

6:1

2:0

1

4.

6.prosince

B. Kudláček (M) – D. Matyš

                                            0:6    /    0 : 3

 Pospíchal – Matyš

7:6

0:6

6:7

1:2

1

 Pospíchal,Kolomazník  -Matyš,Jedlička 

4:6

2:6

0:2

1

Skrec

0:6

0:6

0:2

1

5.

17.ledna

B. Kudláček (M) – A. Hodek

                                            4:2    /    2 : 1

 Šimek – Hodek 

6:4

6:4

2:0

1

 Kudláček,Šimek – Grosman,Jeřábek

6:0

7:5

2:0

1

 Skreč

0:6

0:6

0:2

1

6.

24.ledna

D. Matyš (M) – C. Liška

                                             4:2    /    2 : 1

 Matyš – Liška

7:6

6:4

2:0

1

 Kotšmíd,Matyš – Liška , Malý 

6:4

6:1

2:0

1

 Skreč

0:6

0:6

0:2

1

Semi – 1.

31.ledna

D. Matyš (M) – C. Liška

                                               6:2    /   3 : 0

 Matyš-Liška

6:1

6:3

2:0

1

 Matyš,Kotšmíd-Liška,Lišková

5:7

6:3

10:5

2:1

1

 Kotšmíd,Jedlička-Malý,Lišková

1:6

6:0

10:6

2:1

1

Semi – 2.

21.unora

B. Kudláček (M) – A. Hodek

                                              5:2    /   2 : 1

 Kudláček – Hodek                                  

6:3

6:3

 

2:0

1

 Kudláček,Pospíchal-Hodek,Jeřábek     

4:6

6:2

8:10

1:2

1

 Kolomazník,Pospíchal – Faic,Grosman

6:4

6:3

2:0

1

Bronz

21.brezna

C. Liška(M) – A.Hodek

                                              6:1    /   3 : 0

 Liška – Jeřábek

6:1

6:4

2:0

1

 Liška,Lišková – Grosman,Jeřábek

6:1

6:3

2:0

1

 Malý,Kalousek – Faic,Grosman

 1:6

6:3

10:2

2:1

1

 

Zlato

28.brezna

D: Matyš(M) –  B.Kudláček

                               4 :4      /   1:2

Matyš – Pospíchal

6:1

6:0

2:0

1

Kotšmíd,Jedlička – Šimek,Pospíchal

1:6

6:3

8:10

1:2

1

Matyš,Kotšmíd – Šimek,Kolomazník

6:7

6:1

8:10

1:2

1

 

 
                                                                                                  Sestavy druzstev

Nasazeni v ramci  druzstva

Druzstvo

A

B

C

D

1.

Hodek

Kudlacek

Liska

Matys

2.

Jancik

Šimek

Liskova

Kotsmid

3.

Jerabek

Kolomaznik

Maly

Jedlicka

4.

Grosman  Pospichal 

Kalousek

Thurnvald

5.

Faic Voves 

Stano

Dobes 

 

 

 

  ___________________________________________________________________________________

17.10.

Organizace zimního turnaje družstev

 

4 týmy : A,B,C,D

Minimální počet členů v týmu je 5

 

Počet: nasazení tři hráči – 1,2,3,

nenasazení hráči – libovolný počet

Každý s každým – 6 zápasů, kvalifikace a finále -4 zápasy , celkem 10 zápasů

Jedno mužstvo 5 zápasů,

 

Hrací den : A – B

Singl: 1 zápas kdokoliv z týmu

Debl : 1 zápas nasazení ( náhradník jeden z nenasazených )

1 zápas nenasazení ( náhradník pouze hráč č.3)

Pouze v případě dohody kapitánů týmů ,může nastoupit za nenasazené i hráč. č.2 .
Lze hrát v tomto složení č.2+č.3 nebo č.2 +N  nebo č.3+N nebo N+N
Informaci o dohodě sdělí prezidentovi kapitán , který změnu navrhl , a to do pátku před hracím dnem.

Pouze jeden hráč z týmu může nastoupit na dva deblove zápasy

 

Minimální počet na hrací den 2 hráči z týmu, 1 singl, 1 debl, 1 skreč,

Zde je potřeba dořešit detaily.

Zápasy se hrají na dva vítězné sety, stav 6:6 ,tiebreak,stav 1:1 velky tiebreak

Výpomoc z jiných týmů není možná.Lze pouze prohodit termíny zápasů

se souhlasem prezidenta. Případné spory, nejasnosti řeší prezident.

 

Rozpočet : předpokládaná cena 1 h 250,- Kč. 5 hodin hrací den – 1250,-Kč

Celý turnaj x10 – 12 500,- Kč .Na jeden tým připadá 3 125,- Kč.

 

Nasazení hráči jako č.1 budou do 31.8.2014 sestavovat svoje týmy.

Hodek M.

Kudláček L.

Liška L.

Matyš O.

Výběr bude prováděn po etapách podle nasazení jednotlivých členů.

Do 15.7.2014 bude probíhat výběr hráčů nasazených jako č.2 .

Cesnak ,Fořt,Jančík,Kolomazník,Kotšmíd,Kuba,Malý,Voves

Pro nejmenovaného kolegu “draft“.

Petr Kalousek

_________________________________________