Foto
Sponzoři: Jump Aréna TáborJump Aréna TáborTEPfaktorTEP factorVlasová kosmetika Suchývlasova_kosmetikaRumpoldrumpold

Vánoční turnaj čtyřher 2013

7. prosince 2013

     

image075

Vánoční turnaj TKVP

21. ročník tradičního Vánočního turnaje se uskutečnil v sobotu 28.12.2013 v Tenis Aréně. Přihlásilo se do něj celkem 28 zájemců-hráčů.

Vanoce - 2013 (1)

               Organizátoři turnaje, družstvo KOLOMÁZA, rozdělili účastníky do ideálního počtu 12 párů a tři náhradníky. I tito tři hráči si v průběhu dne v různých družstvech dobře zahráli.  Tři skupiny po čtyřech družstev potom „oddělili“ lepší hráče od těch méně dobrých a po vytvoření skupin o umístění nastali teprve lité boje. Řečeno slovy několika účastníků, „ mně nejde o umístění, pro mne je to společenská událost a Já si chci jen dobře zahrát“ přesto naprostá většina hrála naplno se snahou vyhrát.

A tady je konečné celkové pořadí:

1. Kolomazník – Kozačka

2. Voves – Křepelka

3. Cesnak – Glos

4. Liška – Vrobel

5. Malý – Kuba

6. Jančík – Jedlička

7. Hodek – Ježek

8. Černý – Lišková

9. Kotšmíd – Kvasnička

10. Pospíchal – Kalousek

11. Kudláček – Grosman

12. Jeřábek – Dobeš

            Mezi velké klady turnaje patří to, že všechna utkání se hrála v pohodě a i když ne vždy vyhrál „ papírově“ silnější pár, je jistě celkové pořadí spravedlivým ukazatelem momentální vánoční formy  „ vylosovaných „ párů.

            Závěrem je třeba poděkovat organizátorům, jmenovitě Otovi Matyšovi jako řediteli turnaje, který nesl hlavní tíhu přípravy a vlastní organizace turnaje, protože i tady se objevili jednotlivci, kteří se přihlásili pozdě a nebo byli se svými přidělenými partnery nespokojeni a chtěli je vyměnit. Dále pak Jardovi Kolomazníkovi, Luďkovi Kudláčkovi a Milanu Cesnekovi.

Momentky z turnaje naleznete ve fotogalerii:    

http://www.tkvp-tabor.cz/?page_id=2159

 

 ____________________________________________________________________________

Datum :                    Sobota 28.prosince  2013 od 10,00 do 18,00 hodin.

                                                                Prezentace do 09.30 hodin.   

Místo :                      TENIS ARÉNA.  

Pořadatel  turnaje :    Družstvo  KOLOMÁZA:

                                    Ředitel turnaje – Ota MATYŠ

                                    Pokladník – Jaroslav KOLOMAZNÍK

                                    Catering – Luděk KUDLÁČEK

                                    Ceny – Milan CESNAK  

    

Systém :                      Do turnaje se přihlašují jednotlivci, kteří budou organizátory rozděleni do dvou výkonnostních skupin (lepší a slabší ) a organizačním výborem, za přítomnosti „notáře“ rozděleni do tenisových  dvojic. Výjimky v nasazení do jednotlivých párů ( např. v případě přihlášení pánů Glose a Vrobela ) si vyhrazují organizátoři povolit bez „losování“. Přihlášky jednotlivců a případné spojení párů podat nejpozději do čtvrtka 19.12.2013 řediteli turnaje na tlf. 737 881 135 nebo na e-mail ota.matys@gmail.com. Přihlášky podané po tomto termínu  nebudou akceptovány.

Startovné :                  Členové TKVP 200,- Kč za osobu splatné před zahájením turnaje. Nečlenové TKVP 250.- Kč.  

Pravidla :                    Turnaj je určen pro „nalosované“ dvojice, které budou organizátory rozděleny do třech  skupin.  Systém vlastní hry bude upřesněn podle počtu přihlášených jednotlivců (párů), předpokládáme účast 12 -15 dvojic. Po prvních 30-ti přihlášených bude vyhlášen STOP stav v přihláškách.   

Občerstvení :             Oběd a večeře zajištěna v TENIS aréně.

Ceny :                      Vítězná dvojice obdrží putovní pohár a věcnou cenu. Další ceny budou uděleny dle možností a dodání sponzorských dárků. Organizační výbor proto žádá všechny zúčastněné ( ale i nezúčastněné) hráče a členy TKVP o sehnání drobných cen do tohoto turnaje. Ceny předat 28.12. do 09.30 hodin Milanovi Cesnakovi v Tenis Aréně.  

Různé :                       Pořadatel turnaje považuje tento tradiční turnaj ( již jeho 21.ročník) především za společenskou událost, méně již za sportovní a proto žádá všechny jeho přihlášené účastníky o zohlednění tohoto našeho požadavku, jak při přípravě, tak zejména při jeho provedení a následující besedě o sportu. Pořadatelé pevně věří, že po skončení turnaje všichni účastníci společně a důstojně oslaví i konec roku 2013.    

 image092